Vďaka Vám
sa neustále zlepšujeme

Dobrý pocit je meradlom kvality

Vysnívať a zrealizovať si svoj sen o kaviarni, kde sa hostia budú cítiť dobre a radi sa vracať spať, nebola vôbec malina.

Mali sme však odhodlanie, dobrý recept a šťastie na ľudí, s ktorými sme pracovali a ktorí svoju prácu milujú. Používanie kvalitných surovín je u nás samozrejmosťou a k tomu ponúkame pohotový personál s nápadom pre každú oslavu, či udalosť. Tou najväčšou odmenou je pre nás spokojnosť našich hostí, ktorú pravidelne zažívamé počas akcií. Práve Vy ste nás inšpirovali, aby sme naše služby počas osláv ešte viac skvalitnili a Vy ste mali čas plnohodnotne sa venovať hosťom.

Dovoľte predstaviť Vám niekoľko noviniek, ktoré môžte využiť už v najbližšom období.

Animátorka počas osláv


Na akékoľvek párty v našich priestoroch máme okrem detského kútika aj skvelé a vyškolené animátorky. Chceli by ste oslavu organizovať u Vás doma?  Okrem kompletného cateringu Vám pribalíme aj šikovnú animátorku, aby sa Vaše ratolesti dosýta vyhrali a Vy si užijete oslavu.

 
 

Vlastné parkovisko aj doprava hostí


Problém s parkovaním je minulosťou. Zväčšili sme parkovacie plochy a odteraz u nás zaparkuje vpohode 15 osobných áut.
Radi by ste si vypili, ale rozmýšľate ako sa potom dostať domov? Našim hosťom ponúkame aj novinku – dopravu vlastným autobusom v okruhu 50 km.​

Moderné detské ihrisko


V roku 2019 plánujeme otvoriť našu novú atrakciu, ktorá sa nikde v okolí nenachádza. Zatiaľ Vám nemôžeme prezradiť, že ide o nádherné a moderné detské ihrisko s priestorom pre rodičov…, ale viac už uvidíte a zažijete čoskoro.

Víťaz 167, 082 38 Víťaz

+421 911 608 580

Close Menu